Album med kabinettsfotografier
2012-12-20
163104
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOTOALBUM, 5 st, bl.a. med kabinettsfotografier, 1870-1890-tal
Skador