Landskap med boskap 1800-tal
2012-12-16
163085
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med vattendrag och boskap, otydligt signerad, olja på duk, 49x64 cm