Stellan Mörner oljemålning
2012-12-16
163084
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 9 000 SEK |
MÖRNER, Stellan (1896-1979): Interiör, signerad Mörner, daterad a tergo 1956, olja på duk, 22x27 cm