Oljemålning 1800-tal
2012-12-16
163082
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, hus vid sjö, olja på duk, 34x42 cm
Renoverad