Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PEHRSON, Karl Axel (född 1921-2005):"Kopparnatt" signerad och daterad 60, 5/49 färglitografi, 37x50 cm, med inskription "Tryckt på Skansen 1960 av Anton Söderström"
Zustandsbeschreibung
163050
2012-12-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner