Gustavianska spegellampetter

Gustavianska spegellampetter
Gustavianska spegellampetter
Gustavianska spegellampetter
Gustavianska spegellampetter
Gustavianska spegellampetter
Gustavianska spegellampetter

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustavianska, för 1 ljus vardera, hallstämplade, höjd 62 cm

Skador, omarbetade

163045

2012-12-13