M Pyk litografi
2012-12-15
163019
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad, färglitografi, 36x46 cm