Stig Borglind etsning
2012-12-15
163018
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Olympion med Akropolis", signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 29x32 cm