Philip von Schantz litografi
2012-12-20
163007
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, numrerad, färglitografi, bladmått 45x54 cm, oramad