Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-16
162994
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Liggande modell, otydligt signerad, olja på pannå, 38x45 cm