Oscariansk ljuskrona
2012-12-15
162993
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, för 6 ljus, 1800-talets slut, oscariansk, höjd 105 cm
Smärre skador, några prismor saknas