Jürgen von Konow oljemålning
2012-12-16
162985
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONOW, Jurgen von (1914-59): "Söndrum", signerad, daterad Konow 1952, olja på duk, 35x69 cm