Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-16
162980
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskap med vattendrag, otydligt signerad, daterad 1886, olja på duk, 32x40 cm