Max Walter Svanberg litografi
2012-12-15
162962
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SWANBERG, Max Walter (1912-1994): Kompostion med figur, signerad och daterad Max Walter -56, 249/250, färglitografi, 48x38,5 cm