Eric Rhönnstad oljemålning
2012-12-15
162961
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RHÖNNSTAD, Eric (1909-1980): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, 38x46 cm