Eric Rhönnstrad oljemålning
2012-12-15
162958
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RHÖNNSTAD, Eric (1909-): Insjölandskap, signerad Eric Rhönnstad, olja på duk, 46x55 cm