Indopersisk akvarell
2012-12-12
162912
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, indopersisk, troligen 1900-tal, 27x15,5 cm