Erland Cullberg olja
2012-12-15
162867
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 174x126 cm