Ring i 14 k guld
2012-12-12
162843
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
RING, 14 k guld, ryska stämplar, rökfärgad sten, ringstorlek ca 18,5 mm, total vikt ca 8,5 g
Sten med slitage