Folke Gullby och Stig Åsberg
2012-12-14
162842
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GULLBY, Folke (1912-1982): Landskap, signerad, torrnål, 19x14, ÅSBERG, Stig (1909-1968): Insjö, signerad, etsning, 1942 19x15 cm