Hugo Zuhr oljemålning
2012-12-14
162817
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskap-Näsåker, monogramsignerad, olja på duk, 47x55 cm