Uno Vallman oljemålning
2012-12-15
162793
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Bergslandskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, 35x27 cm