Alfred Wahlberg oljemålning
2012-12-17
162791
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WAHLBERG, Alfred (1834-1906): "Månuppgång vid sjö, Västergötland", signerad och daterad Alfr. Wahlberg 02 (?), olja på pannå, 19x27 cm