Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-14
162771
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Gatubild, otydligt signerad, olja på duk, 51x42 cm