Robert Zakanitch Twicket - Sofa serie
2012-12-15
162735
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ZAKANITCH, Robert (USA, född 1935): Twicket - Sofa serie, signerad och daterad R Zakanitch -80, akryl på papper, 127x110 cm
UTSTÄLLD: Robert Miller Gallery, New York
Galleri Löwenadler, Stockholm