Yrjö Edelmann färglitografi
2012-12-14
162611
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Figurkomposition, signerad Y Edelmann, 37/125, färglitografi, bladmått 54x67 cm