Yrjö Edelmann färglitografi
2012-12-14
162607
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Newton, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, 37/125, 68x53cm