Yrjö Edelmann färglitografi
2012-12-14
162606
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Figurkomposition, signerad Y Edelmann, 37/125, färglitografi, bladmått 67x54 cm