Ulf Wahlberg färglitografi
2012-12-14
162605
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -79, färglitografi, 65/250, 58x45 cm