Maria Fröberg olja
2012-12-14
162600
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRÖBERG, Maria (1886-1962): "Jag är uppståndelsen och livet", signerad Maria Fröberg, olja på duk på pannå, 80x59 cm