Herman Österlund oljemålning
2012-12-13
162585
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖSTERLUND, Herman (1873-1964): Kustbild, signerad Herman Österlund, olja på duk, 66x87 cm