Från Öresund oljemålning
2012-12-13
162566
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Från Öresund, signerad och daterad P Toll 1921, olja på duk, 45x64 cm
oidentifierad konstnär (