Kjell Leander Engström oljemålning
2012-12-13
162565
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Norrland, signerad Kjell, olja på pannå, 31x41 cm