Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-12-13
162564
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÖSTERLÖF, Magnus Fredrik (1858-1941): Kustmotiv med segelbåt, signerad och daterad M. Österlöf 1912, olja på dubblerad duk, ca 78x128 cm
Smärre sprickor