Albin Amelin färglitografi
2012-12-13
162544
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AMELIN, Albin (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad o daterad Amelin -50, 28/360, färglitografi, 67x49 cm
Gulnad