Ungtjurar oljemålning
2012-12-13
162500
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Ungtjurar, otydligt signerad 1888, olja på duk uppfodrad på pannå, 30x52, oramad
Ytskador