Fanny Hjelm akvarell
2012-12-12
162466
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HJELM, Fanny (1858-1944): Stockholmsutsikt, signerad och daterad Fanny Hjelm 1898, akvarell, 24x18 cm