Otto Lindberg oljemålning
2012-12-12
162428
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDBERG, Otto (1880-1955): Vinterlandskap, signerad och daterad Otto Lindberg 1921, olja på duk, 76x102 cm