Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SERVERINGSVAGN, 1930-tal, glasskiva, bonad björk, höjd 64, 42x73 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
162403
2012-12-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner