Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad, olja på pannå, 60x77 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador längs ramkant
162378
2012-12-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner