Axel Peter olja
2012-12-12
162378
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Stilleben, signerad, olja på pannå, 60x77 cm
Smärre ytskador längs ramkant