Ola Billgren färgoffsetlitografi
2012-12-12
162376
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör, färgoffsetlitografi, 2001, signerad och numrerad Ola Billgren ea, bildyta 57x79,5 cm, bladmått 77x111 cm