Owe Zerge oljemålning
2012-12-11
162343
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZERGE, Owe (1894-1983): Höstlandskap, signerad och daterad Owe Zerge, olja på duk, 24x35 cm