Alfred Thörne oljemålning
2012-12-11
162340
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THÖRNE, Alfred (1850-1916): Stormande hav, signerad Alfr. Thörne, olja på duk, 16,5x25 cm