Karlsson Johansson grafik
2012-12-11
162337
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRAFIK, 2 st., KARLSSON, Kent (född 1945) samt JOHANSSON, Göran, signerade, etsningar, 22x16 resp. 10x13,5 cm