Tallrikar Kina
2012-12-10
162287
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 23,5 cm
En tallrik med lagningar