Magnus Berg akvarell
2012-12-11
162241
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERG, Magnus (född 1953): Sittande figur, signerad och daterad M. Berg -78, akvarell, 11x16,5 cm
PROVENIENS: Svenska Bilder