Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanérad med olika träslag, förgyllda bronsbeslag, höjd 81, 80x53 cm

Lösa delar medföljer, fanérskador, ett lås saknas, ej tillhörande nyckel

162223

2012-12-10