Karl Granqvist olja
2012-12-11
162193
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRANQVIST, Karl (1921-1994): Stilleben, signerad och daterad K Granqvist, olja på duk, 34x41 cm