Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MALMBORG, Britt Marie (samtida): Komposition, signerad och daterad atergo BM Malmborg 87, olja på pannå, 40x61 cm,
PROVENIENS: Galleri 1
162183
2012-12-11