Kinesiska tallrikar
2012-12-10
162178
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st., porslin, Kina, omkring 1800, famille rose, diameter 26 cm
Nagg och lagning